Reali ofron mesfushorin dhe 85 milionë euro për Dybalan

Reali ofron mesfushorin dhe 85 milionë euro për Dybalan

07 gusht 2017 16:24

Real Madridi raportohet se do ta rivalizojë Barcelonën për yllin e Juventusit, Paulo Dybala, për të cilin ka përgatitur një ofertë të lartë.

“Mbretërit” do të ofrojnë 80-85 milionë euro plus Mateo Kovaçiqin për Dybalan, transmeton Koha.net, raporton Tuttosport.

Juventusi kërkon 120 milionë euro për Dybalan, i cili është synim edhe i Barcelonës, që po kërkon të zëvendësojë Neymarin.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme