Sport

Eto’o shqelmon një tifoz jashtë stadiumit në Katar

 

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kamerunit dhe ish-ylli i futbollit, Samuel Eto'o u filmua duke shkelmuar një burrë në tokë në një sherr jashtë një stadiumi të Kupës së Botës.

Eto'o kishte ndaluar për të pozuar për foto me tifozët pranë “Stadiumit 974” pasi Brazili mundi Korenë e Jugut 4:1.