Dybala apo Insigne zëvendësojnë Neymarin te Barça

Dybala apo Insigne zëvendësojnë Neymarin te Barça

25 korrik 2017 17:11

Barcelona po e konsideron Paulo Dybalan e Juventusit apo Lorenzo Insignen e Napolit si zëvendësues potencial të Neymarit.

Sipas raportimeve, sulmuesi brazilian mund t’i bashkohet PSG-së ditëve në vijim, ndërsa “Gazzetta dello Sport” shkruan se Barça ka nisur të shikojë në Itali për zëvendësimin e tij.

Dybala dhe Insigne janë dy ndër më të pëlqyerit e klubit katalan.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme