Milot Rashica në “radarët” e Milanit

Milot Rashica në “radarët” e Milanit

25 korrik 2017 12:32

Pas Napolit, vjen një tjetër klub i madh italian që e do mesfushorin e Kosovës, Milot Rashicën.

Sipas mediave italiane, AC Milan është i interesuar për shërbimet e futbollistit shqiptar te Vitesses, transmeton kp.

Ish-futbollisti i Kosovës së Vushtrrisë, sezonin e kaluar ka treguar performancë të lartë tek skuadra holandez, dhe tashmë ai është një nga lojtarët kryesor tek Vitesse.

Raportohet se “Rossonerët”, janë duke e monitoruar në vazhdimësi Rashicën, të cilin synojnë ta blejnë gjatë kësaj verë.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme