Chelsea i gatshëm të ofrojë 40 milionë euro për Sergi Roberton

Chelsea i gatshëm të ofrojë 40 milionë euro për Sergi Roberton

24 korrik 2017 17:14

Chelsea raportohet se ka shprehur interesim për Sergi Roberton e Barcelonës dhe se është i gatshëm të paguajë shifrën e kërkuar për transferimin e tij.

Kampioni anglez thuhet se do të paguajë klauzolën prej 40 milionë eurosh.

Antonio Conte është i vendosur të sjellë në Londër një mbrojtës pas dështimit të transferimit të Danilos, që kaloi te Manchester City.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme