Bayerni s’është më i interesuar për Sanchezin

Bayerni s’është më i interesuar për Sanchezin

17 korrik 2017 23:01

Shefi ekzekutiv i Bayern Munichut, Karl-Heinz Rummenigge, ka thënë se klubi gjerman nuk është i interesuar më për shërbimet e Alexis Sanchezit të Arsenalit.

Bavarezët ishin favoritët për transferimin e kilianit, por pas transferimit të James Rodriguezit dhe Serge Gnabry, klubi gjerman ka thënë se nuk është i interesuar më për të.

“Ne kemi një marrëveshje me trajnerin Carlo Ancelotti dhe nuk do të sjellim më sulmues – s’ka kuptim”, ka thënë ai për “DailyMail”, transmeton Koha.net.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme