Hajvalia nis përgatitjet për arenën ndërkombëtare

Hajvalia nis përgatitjet për arenën ndërkombëtare

17 korrik 2017 19:49

Kampionia dhe fituesja e Kupës në konkurrencën e femrave në elitën e futbollit të Kosovës, Hajvalia, ka filluar stërvitjet intensive për një pjesëmarrje sa më të mirë në arenën ndërkombëtare, përkatësisht në Ligën e Kampionëve.

Të dielën, në stërvitje së bashku me vashat e tjera të Hajvalisë, ka zbarkuar edhe një futbolliste tjetër e repartit të mbrojtjes që është nga Lituania, Ugne Smitaite.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme