Evertoni transferon Martinan

Evertoni transferon Martinan

17 korrik 2017 18:20

Evertoni ka konfirmuar transferimin e mbrojtësit Cuco Martino nga Southamptoni.

27-vjeçari ka nënshkruar kontratë trivjeçare me klubin e ri, pas largimit si lojtar i lirë nga Sotoni.

“Evertoni është klub i madh me ambicie të mëdha dhe mezi pres të bashkëpunoj me grupin e ri dhe trajnerin. Synojmë të ecim përpara në sezonin e ri”, ka thënë Martina për uebfaqen e klubit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme