Valero kalon te Interi

Valero kalon te Interi

10 korrik 2017 18:39

Fiorentina ka konfirmuar zyrtarisht se e ka shitur mesfushorin Borja Valero te Interi.

Spanjolli i është bashkuar sot klubit nga Milano dhe tani është konfirmuar se është kompletuar largimi i tij nga Viola.

Transferimi i ka kushtuar Interit rreth 5.5 milionë euro plus 1.5 milionë euro tjera përmes bonuseve.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme