Sport

Barcelona nuk po mund t’i shesë biletat për “El Clasico”

 

Skuadra e Barcelonës ka bërë të ditur se ka edhe shumë bileta në dispozicion për ndeshjen “El Clasico” kundër Real Madridit, të cilat janë në shitje.

Mediumet spanjolle kanë shkruar se tifozët e Barcelonës janë të pakënaqur me largimin e Lionel Messit dhe rezultatet e klubit, arsye kjo për të mos blerë biletat për ndeshjet që ekipi i luan në “Camp Nou”.