Sport

Jamesi do ta vazhdojë karrierën në Katar

 

Mesfushori kolumbian James Rodriguez do të largohet përfundimisht nga Evertoni për ta vazhduar karrierën në Katar, kanë njoftuar mediumet e huaja.

Bëhet e ditur se Evertoni tashmë ka pranuar ofertën e skuadrës Al-Rayyan dhe 30-vjeçari pritet së shpejti të zyrtarizojë kalimin e tij.