PSG me ofertë të majme për Agueron

PSG me ofertë të majme për Agueron

24 qershor 2017 14:01

Paris Saint-Germain raportohet se po bën gati një ofertë të majme për sulmuesin e Manchester Cityt, Sergio Aguero.

Sipas “The Times”, klubi francez ka gati 60 milionë funte për shërbimet e argjentinasit, transmeton koha.net.

PSG raportohet se po dëshiron të shfrytëzojë problemet në marrëdhëniet e nxehura mes argjentinasit dhe trajnerit të “Qytetarëve”, Pep Guardiola.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme