Milani e gjen në Gjermani pasardhësin e Donnarummas

Milani e gjen në Gjermani pasardhësin e Donnarummas

19 qershor 2017 12:48

AC Milan ka përygjedhur Bernd Lenon e Leverkusenit për ta zëvendësuar Gianluigi Donnarumma, raporton Bild.

Donnarumma ende nuk e ka vayhduar kontratën me Milanin dhe mund të largohet në afatin kalimtar të verës, me top klubet evropiane që kërkojnë shërbimet e tij, transmeton Koha.net.

Milani tashmë ka nisur bisedimet me Leverkusenin për transferimin e 25 vjeçarit.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme