United vihet pas Fabregasit

United vihet pas Fabregasit

27 shkurt 2017 18:42

Manchester United raportohet se po konsideron transferimin e mesfushorit të Chelseat Cesc Fabregas gjatë verës së ardhshme.

Jose Mourinho ka qenë fans i madh i spanjollit dhe dëshiron që “Djajtë e Kuq” të transferojnë futbollistin nëse “Blutë” pranojnë shitjen e tij.

Milani është klubi tjetër i interesuar për Fabregasin dhe, sipas “Telegraph”, klubi italian është në gjendje të paguajë deri 27 milionë funte për ish-kapitenin e Arsenalit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme