United e Chelsea në garë për Dybalan

United e Chelsea në garë për Dybalan

06 qershor 2017 21:07

Manchester United dhe Chelsea kanë shfaqur interesim për të transferuar sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybala.

Sipas “Mundo Deportivo”, Unitedi po e sheh Dybalan si zëvendësues potencial pas dështimit të transferimit të Antoine Griezmannit.

Në anën tjetër, Chelsea është duke pritur nëse do të humbë Eden Hazardin që pritet të largohet drejt Realit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme