Formacionet zyrtare, Inter – Roma

Formacionet zyrtare, Inter – Roma

26 shkurt 2017 19:46

Interi dhe Roma sot zhvillojnë kryendeshjen e xhiros së 26-të në Serie A.

Dy skuadrat kanë publikuar formacionet për ndeshjen që nis prej orës 20:45.

Formacionet

Inter:

Image

Roma: 

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme