Sport

Drenicës i largohet edhe një tjetër lojtar

Drenicës i largohet edhe një tjetër lojtar
 

Antonio Marku është sërish një futbollist i lirë në merkato.

Pas 6 muajsh te Drenica në kampionatin kosovar ish-mbrojtësi i Vllaznisë ka mbyllur bashkëpunimin me klubin nga Skënderaj dhe lajmin e ka raportuar vetë me një postim në profilin e tij zyrtar në Facebook.