Interi mposht Lazion

Interi mposht Lazion

21 May 2017 22:38

Interi ka mposhtur Lazion si mysafir në kuadër të xhiros së 37-të në Serie A me rezultat 1 me 3.

Keita shënoi i pari për Lazion para se Andreoli dhe një autogol i Hoedtin të kalonin Interin në epërsi. Ederi realizoi golin e tretë dhe të fitores për Interin.

Lazio mbetet e katërta me 70 pikë, ndërsa Interi është i shtati me 59.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme