Muriqi asiston ndaj Goztepes

Muriqi asiston ndaj Goztepes

30 November 2019 19:39

Vedat Muriqi është rikthyer fuqishëm nga lëndimi.

Ai para pak çastesh asistoi në ndeshjen ndaj Goztepes, transmeton Koha.net.

Muriqi u inkuadrua në minutën e 64 dhe pas katër minutash asistoi për Rodriguesin.

Rezultati momental është 2 me 2.

Asistimin e Muriqit mund ta shikoni këtu. 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme