Modriq në radarin e Milanit

Modriq në radarin e Milanit

19 maj 2017 15:31

Milani raportohet se ka shprehur interesim për transferimin e mesfushorit të Real Madridit, Luka Modriq.

Sipas Don Balon, presidenti i Madridit, Florentino Perez do të shiste kroatin nëse klubet i ofrojnë 50 milionë euro për të.

Ky medium raporton se kuqezinjtë do ta kenë të vështirë blerjen e njërit prej lojtarëve më të rëndësishëm të Realit dhe do të përballen edhe me konkurrencën e Bayern Munichut për shërbimet e mesfushorit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme