Barça identifikon Martinezin e Haalandin si zëvendësues të Suarezit

Barça identifikon Martinezin e Haalandin si zëvendësues të Suarezit

21 November 2019 13:23

Synim kryesor për zëvendësimin e Luis Suarez, Barcelona ka identifikuar dyshen e talentuar Lautaro Martinez dhe Erling Braut Haaland.

Barcelona është në kërkim të një sulmuesi që do ta kishte në radhët e veta për një kohë të gjatë, transmeton Koha.net.

Goal raporton se Martinez e Haaland janë synim i Barçës, me formën e mirë që kanë treguar këtë sezon.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme