Nainggolan në radarin e Unitedit

Nainggolan në radarin e Unitedit

18 maj 2017 23:25

Manchester Unitedi ka hyrë në garë për mesfushorin e Romës, Radja Nainggolan, raporton Sky Sports.

“Djajtë e Kuq” rivalizon Chelsean për shërbimet e mesfushorit belg, transmeton Koha.net.

Sky Sports thotë se interesimi është në fazën e hershme dhe se nuk është arritur ende asnjë marrëveshje.

Nainggolan kishte konfirmuar për Sky Sports personalisht interesimin e Chelseat, ndërsa kishte bërë të ditur se kishte biseduar me trajnerin italian Antonio Conte për një transferim të mundshëm.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme