Siguri e lartë në rrugët e Plzenit Foto: Koha

Siguri e lartë në rrugët e Plzenit

Florim Maliqaj 14 November 2019 13:37

Rrugët e Plzenit janë mbushur me policë për të rritur sigurinë në sfidën e sotme shumë të rëndësishme ndërmjet Republikës së Çekisë dhe Kosovës.

KTV ka siguruar pamje nga rrugët në qytetin e Plzenit, më saktësisht në afërsi të hotelit ku është e vendosur kombëtarja e Kosovës.

E forca të policisë ka gjithandej të shpërndara nëpër këtë qytet.

Ndeshja e sotme nis në ora 20:45.

Image

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme