Sancho e do largimin nga Dortmundi Foto: Reuters

Sancho e do largimin nga Dortmundi

14 November 2019 09:20

Jadon Sancho mund të largohet nga Dortmundi në një kërkim të një aventure të re, raporton Daily Mail.

19 vjeçari është lidhur me rikthim në Angli, me disa prej klubeve që kanë shprehur interesim për shërbimet e tij, transmeton Koha.net.

Për të tashmë kanë shprehur interesim Liverpooli dhe Real Madridi, derisa raportohet se edhe vet lojtari është i gatshëm që të bëjë hapin e radhës në karrierë.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme