Parma prish serinë e fitoreve të Romës

Parma prish serinë e fitoreve të Romës

10 November 2019 19:58

Pas tri fitoreve rresht në Serie A, Roma ka pësuar humbje nga Parma.

Parma fitoi 2 me 0 në xhiron e 12-të të sezonit me golat e realizuar nga Sprocati dhe Corneliusi.

Në tabelë, Roma ka 22 pikë në pozitën e gjashtë, pesë më shumë se Parma që është e teta.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme