Juve fiton me përmbysje ndaj Lokomotivës së Moskës

Juve fiton me përmbysje ndaj Lokomotivës së Moskës

22 October 2019 22:54

Juventusi ka fituar ndaj Lokomotivës së Moskës, 2 me 1 në Grupin D të Ligës së Kampionëve.

Kjo fitore erdhi me përmbysje.

Miranchuk kaloi mysafirët në epërsi në minutën e 30-të, por Paulo Dybala me dy gola të shpejtë në minutat 77 dhe 79 ia siguroi fitoren “Zonjës së Vjetër”.

Në këtë grup, Juve e Atletico prijnë me nga shtatë pikë. Lokomotiva e Moskës ka tri e Bayer Leverkuseni s’ka pikë.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme