Nuza e Hyseni ndajnë drejtësinë në dy ndeshje kualifikuese për U17 Foto ilustrim

Nuza e Hyseni ndajnë drejtësinë në dy ndeshje kualifikuese për U17

19 October 2019 10:08

Gjyqtarët nga Kosova po vazhdojnë të vlerësohen nga UEFA.

Kësisoj në kualifikueset e U17, Genc Nuza përsëri do të gjykojë ndeshje.

Prishtinasi do të drejtojë dy ndeshje, derbin mes Skocisë dhe Islandës, si dhe takimin tjetër Armeni – Islandë.

Ndihmës i Nuzës në këtë takim do të jetë gjyqtari me perspektivë, Granit Hyseni i cili një të ardhme shumë të shkurtër pritet të bëhet me emblemën e FIFA-s.

UEFA U17 Championship – Qualifications Mini Tournament – Scotland 22-28 October 2019.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme