Pensionohet Ashley Cole

Pensionohet Ashley Cole

18 August 2019 16:00

Ish-mbrojtësi i Chelseat dhe Arsenalit, Ashley Cole ka konfirmuar pensionimin nga futbolli aktiv.

38 vjeçari largohet pas dy dekadave të suksesshme në futbollin anglez, transmeton Koha.net.

Cole e konfirmoi pensionimin në Sky Sports në prag të ndeshjes ndërmjet Chelseat dhe Leicesterit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme