Barcelona s’e ka ndërmend ta shesë Coutinhon

Barcelona s’e ka ndërmend ta shesë Coutinhon

14 July 2019 16:26

Barcelona nuk e ka në plan që ta shesë yllin brazilian, Philippe Coutinhon.

Sky Sports raporton se klubi katalunas e ka siguruar agjentin e lojtarit se “Coutinho është në planet e klubit dhe nuk synohet që të shitet”.

Coutinho është i lidhur me një rikthim në Premier Ligë te ish-skuadra e tij, Liverpooli. Por, për të kanë shprehur interesim edhe skuadra të tjera në Angli dhe PSG-ja.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme