Jamesi dëshiron transferimin tek Atletico

Jamesi dëshiron transferimin tek Atletico

14 July 2019 12:41

James Rodriguez është i frustruar nga refuzimi i Napolit që të paguajë shumën të cilën Reali e kërkon për shërbimet e tij.

E Marca sot ka raportuar se ylli kolumbian e dëshiron transferimin tek Atletico Madridi, transmeton Koha.net.

James sapo është kthyer nga huazimi dy vjeçar me Bayernin dhe është në kërkim të një klubi të ri pasi nuk është në planet e trajnerit Zinedine Zidane.

Raportohet se Real Madridi kërkon 42 milionë euro për shërbimet e Jamesit, shumë të cilën Atletico është i gatshëm të paguajë.

Megjithatë, Reali raportohet se nuk dëshiron ta përforcojë rivalin lokal dhe më shumë do të preferonte që Jamesin t’ia shiste Napolit.Jamesi dëshiron transferimin tek Atletico

James Rodriguez është i frustruar nga refuzimi i Napolit që të paguajë shumën të cilën Reali e kërkon për shërbimet e tij.

E Marca sot ka raportuar se ylli kolumbian e dëshiron transferimin tek Atletico Madridi, transmeton Koha.net.

James sapo është kthyer nga huazimi dy vjeçar me Bayernin dhe është në kërkim të një klubi të ri pasi nuk është në planet e trajnerit Zinedine Zidane.

Raportohet se Real Madridi kërkon 42 milionë euro për shërbimet e Jamesit, shumë të cilën Atletico është i gatshëm të paguajë.

Megjithatë, Reali raportohet se nuk dëshiron ta përforcojë rivalin lokal dhe më shumë do të preferonte që Jamesin t’ia shiste Napolit.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme