Zyrtare: Griezmanni te Barcelona

Zyrtare: Griezmanni te Barcelona

12 July 2019 15:38

Barcelona ka paguar 120 milionë euro klauzolë për ta liruar Antoine Griezmannin nga Atletico Madridi.

Griezmanni do të nënshkruajë një kontratë me klubin e tij të ri për 5 sezonet e ardhshme, deri në 2024-ën, dhe një klauzolë për t'u larguar, prej 800 milionë euro, transmeton koha.net.

  

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme