Formacionet zyrtare, Bullgari – Kosovë

Formacionet zyrtare, Bullgari – Kosovë

10 June 2019 19:32

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Bullgari – Kosovë në eliminatoret për Euro 2020.

Ndeshja nis në orën 20:45 në Sofje.

Te Kosova, për dallim nga ndeshja me Malin e Zi, nga fillimi do të luajnë Benjamin Kololli që zëvendëson Leart Paqaradën dhe Edon Zhegrova që zëvendëson Arbër Zenelin e lënduar.

Këto janë formacionet zyrtare:

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme