Edhe Liverpooli kërkon transferimin e Rodriguezit

Edhe Liverpooli kërkon transferimin e Rodriguezit

24 May 2019 23:09

Liverpooli është skuadra e radhës që ka shprehur interesim për James Rodriguezin.

Anësori kolumbian pas aventurës dy-vjeçare te Bayern Munichu, do të rikthehet te Real Madridi, por do të largohet gjatë verës, transmeton KTV.

Përveç Liverpoolit, interesim për Jamesin kanë shprehur edhe dy skuadrat tjera angleze, Manchester Unitedi dhe Arsenali.

Real Madridi kërkon rreth 50 milionë euro për ta lënë të lirë lojtarin.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme