Pochettino nuk e mendon largimin por vetëm Ligën e Kampionëve Foto: Reuters

Pochettino nuk e mendon largimin por vetëm Ligën e Kampionëve

24 May 2019 21:22

Mauricio Pochettino ka njoftuar se nuk është duke e menduar të ardhmen e tij.

Trajneri i Tottenham Hotspurit, ka bërë të ditur se aktualisht është i fokusuar vetëm në finalen e Champions Leagues.

“Vendimin rreth së ardhmes, do ta bëj të ditur vetëm pas Ligës së Kampionëve. Aktualisht, jam duke menduar vetëm për Champions”, deklarioi Pochettino.

Për trajnerin argjentinas interesim kanë shprehur dy skuadrat italiane, Milani dhe Juventusi.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme