Llapi nis me përforcime

Llapi nis me përforcime

20 May 2019 20:17

Llapi ka prezantuar përforcimin e parë për sezonin e ardhshëm në Superligë.

Ekipi i Tahir Batatinës ka prezantuar Blendi Memajn.

Memaj ka nënshkruar kontratë njëvjeçare me “Legjendat” me mundësi vazhdimi edhe për një tjetër.

24-vjeçari që luan në pozitën e mesfushorit së fundmi ishte pjesë e Lirisë, ndërsa ka luajtur edhe për Beshiktashin U21 dhe Rabotnickin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme