UEFA dënon Neymarin për fyerjen e gjyqtarëve

UEFA dënon Neymarin për fyerjen e gjyqtarëve

26 April 2019 18:19

Ylli i Paris Saint-Germainit, Neymar, është dënuar me tri ndeshje mos lojë në Ligën e Kampionëve shkaku i fyerjeve të gjyqtarit.

27-vjeçari brazilian kishte fyer gjyqtarët e ndeshjes të cilën PSG-ja e humbi nga Manchester Unitedi në Ligën e Kampionëve, transmeton Koha.net.

Këto fyerje Neymar i ka bërë në rrjetin social Instagram dhe tani do t’i humbë tri ndeshjet e para grupore të Ligës së Kampionëve.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme