Bashkimi barazon serinë finale, në Prizren vendoset kampioni

Bashkimi barazon serinë finale, në Prizren vendoset kampioni

24 April 2019 20:53

Klubi i basketbollit Bashkimi te femrat ka fituar ndeshjen e katërt finale kundër Prishtinës në kryeqytet me rezultat, 79:71 dhe e ka barazuar në 2:2 serinë.

Tani titulli do të vendoset në ndeshjen e pestë në Prizren.

Ndeshja ishte interesante që nga fillimi dhe u vendos në çerekun e fundit ku më të mira u treguan basketbollistet e skuadrës nga Prizreni.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme