Mahrez kërkon largimin, tre klube nga Serie A pas tij Foto: Reuters

Mahrez kërkon largimin, tre klube nga Serie A pas tij

23 April 2019 20:45

Riyad Maherz e ka kërkuar largimin nga Manchester City.

Sulmuesi anësor që ka dështuar ta gjejë veten te “Qytetarët”, po e shqyrton largimin nga kampioni anglez, transmeton KTV.

Algjeriani, thuhet se ka kërkuar nga drejtuesit e klubit ta shesin gjatë verës, pasi nuk po gjen hapësira në formacionin bazë të trajnerit Pep Guardiola.

Për Mahrezin, interesim kanë shprehur tri skuadrat e njohura italiane si Roma, Milan dhe Inter.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme