Milani dëshiron të mbajë Bakayokon

Milani dëshiron të mbajë Bakayokon

22 April 2019 13:54

Krerët e Milanit janë të vendosur të transferojnë plotësisht Tiemoue Bakayokon nga Chelsea këtë verë, bën të ditur "Tuttomercatoweb" të hënën.

Mefushori ka impresionuar te Milani këtë stinor, ku është i huazuar. Ai ka luajtur 37 ndeshje dhe Milani zë vendin e katërt në renditje në Serie A, transmeton Koha Ditore.

Krerët e Milanit po mundohen të ulin shifrën e 35 milionë eurove sa i kërkon Chelsea për të shitur Bakayokon.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme