Reali i hapur të huazojë Balen Foto: Reuters

Reali i hapur të huazojë Balen

22 April 2019 13:51

Real Madridi është i hapur të huazojë sulmuesin uellsian Gareth Bale në afatin kalimtar të verës, ndërsa për të janë duke u interesuar Manchester Unitedi dhe Tottenhami, njofton "Marca" të hënën.

Bale më nuk figuron në planet e Real Madridit.

Skuadra madrilene po e ka të vështirë të gjejë një klub që do të transferonte Balen plotësisht, kështu që po mendon të lëshojë uellsianin në formë huazimi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme