Superliga e Kosovës, sot Drita përballet me Trepçën 89 e Kek-u me Feronilekin

Superliga e Kosovës, sot Drita përballet me Trepçën 89 e Kek-u me Feronilekin

21 April 2019 10:31

E diela sportive vjen sot me dy ndeshje të IPKO Superligës.

Feronikeli udhëton në Obiliq, ku e pret skuadra e çregjistruar nga Superliga, KEK-u. Fitorja rikthen skuadrën nga Drenasi në vendin e parë.

Ndeshje interesante do të zhvillohet edhe në Gjilan, ku skuadra e Dritës do të jetë nikoqire e Trepçës 89.

Të dy këto takime do të luhen me fillim nga ora 14:45 dhe do të jenë të vlefshme për xhiron e 28-të të Superligës.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme