Gjobitet dyshja e Milanit

Gjobitet dyshja e Milanit

19 April 2019 16:51

Dyshja e Milanit, Franck Kessie dhe Tiemoue Bakayoko raportohet se janë gjobitur me 86 mijë euro, por s’do të hapen hetime për thirrjet raciste të Lazios.

Sipas mediave italiane, Milani dhe të dy lojtarët kanë pranuar këtë dënim, transmeton Koha.net.

Kjo gjobë vjen pasi Kessie dhe Bakayoko kishin prezantuar fanellën e Francesco Acerbit si trofe pas fitores prej 1 me 0 të Milanit ndaj Lazios.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme