Gani Sejdiu, trajner i ri i Ballkanit

Gani Sejdiu, trajner i ri i Ballkanit

16 April 2019 13:15

Trajneri i njohur kosovar Gani Sejdiu është zyrtarizuar si kryetrajner i Ballkanit.

Ai zëvendëson Sami Sërmaxhajn e larguar dje.

Klubi në prezantim të Sejdiut ka thënë se ai ka karrierë të pasur me dy tituj kampioni, me Trepçën dhe Feronikelin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme