Reali vetëm barazim me Leganesin

Reali vetëm barazim me Leganesin

15 April 2019 22:52

Real Madridi nuk ka arritur më shumë se një barazim me Leganesin në xhiron e 32-të të La Ligas.

Ekipet barazuan 1 me 1.

Silva shënoi golin e vetëm për Leganesin, teksa te Reali realizoi Karim Benzema.

Në tabelë, Reali mbetet i treti me 61 pikë, katër prapa Atleticos që është e dyta dhe 13 më pak se Barcelona që prin.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme