“Lufta” kundër kurdisjeve

“Lufta” kundër kurdisjeve

15 April 2019 16:29

Kur kanë mbetur edhe 6 xhiro deri te përfundimi i sezonit 2018/2019 në Superligë, Federata e futbollit në bashkëpunim me Efraim Barakun, profesor i ligjeve të sportit dhe gjyqtar në gjykatën e Arbitrazhit sportiv, kanë organizuar konferencën për luftën kundër kurdisjeve.

Të pranishëm ishin shumë futbollistë e zyrtarë të klubeve të Superligës e Ligës së Parë, të cilët patën rastin të dëgjojnë përvojat nga drejtori i konferencës, Efraim Barak dhe Graham Peaker, zyrtar nga UEFA, raporton KTV.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme