Garcia kandidat për të marrë drejtimin e Chelseat

Garcia kandidat për të marrë drejtimin e Chelseat

15 April 2019 15:30

Trajneri i Watfordit, Javi Garcia është një nga kandidatët për të marrë drejtimin e Chelseat në verë, raporton “Daily Record” të hënën.

Italiani Maurizio Sarri pritet të largohet nga Chelsea në fund të stinorit dhe skuadra londineze është duke kërkuar një trajner të ri, transmeton “Koha Ditore”.

Krerët e Chelseat janë impresionuar me spanjollin Javi Garcia dhe me stilin e lojës që po aplikon Watfordi.

Garcia me Watfordin ka arritur në finale të FA Cupit, ndërsa po ashtu në Premier League.

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme