Griezmanni shkëlqen në fitoren ndaj Celta Vigos Foto: Reuters

Griezmanni shkëlqen në fitoren ndaj Celta Vigos

13 April 2019 20:37

Atletico ka shënuar fitore ndaj Celta Vigos me rezultat prej 2 me 0.

Kampioni i Botës, Antoine Griezmann bëri një paraqitje fantastike sot duke shënuar një herë, dhe duke bërë një asistim, transmeton Koha.net.

Së pari ai shënoi në minutën e 42, derisa asistoi për Moratan në minutën e 74.

Tabela aktuale në La Liga është kjo.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme