Rashica feston me flamurin shqiptar dhe të Kosovës Kupën në Holandë

Rashica feston me flamurin shqiptar dhe të Kosovës Kupën në Holandë

30 April 2017 21:06

Mesfushori kosovar Milot Rashica ka festuar me flamurin e Kosovës dhe atë të Shqipërisë triumfin në Kupën e Holandës me ekipin Vitesse.

Ekipi i Rashicës arriti për herë të parë të triumfojë në një garë të tillë fal fitores 2 me 0 ndaj Alkmaarit në finale.

Rashica ishte asistues në golin e parë në këtë finale të madhe.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme