City ndalet në barazim, mbetet i katërti

City ndalet në barazim, mbetet i katërti

30 April 2017 16:57

Manchester City ka barazuar 2 me 2 si mysafir i Middlesbroughit për të mbetur në pozitën e katërt në tabelë.

Negredo dhe Chambers shënuan për vendasit, ndërsa Aguero e Gabriel Jesus për ekipin e Pep Guardiolas.

Me barazimin e sotëm, City ka 66 pikë, aq sa edhe Liverpooli në pozitën e tretë. Një pikë më pak ka Unitedi, ndërsa gjashtë më pak Arsenali që ka dy ndeshje më pak të zhvilluara.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme