Turqia fiton thellë ndaj Moldavisë

Turqia fiton thellë ndaj Moldavisë

25 March 2019 19:52

Turqia ka fituar edhe në ndeshjen e dytë të Grupit H kualifikues për Euro 2020.

Pas fitores 0 me 2 ndaj Shqipërisë, turqit mposhtën 4 me 0 Moldavinë.

Tosun shënoi dy herë, ndërsa me nga një gol kontribuuan Kaldirim dhe Ayhan.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme